Deneyimli ve güçlü kadromuzla ithalatçılara ve ihracatçılara denizyolu taşımacılığında hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Oraklar, taşımayla ilgili bir takım yasal işlemleri müşterileri için gerçekleştirdiği gibi, aynı zamanda taşımacılığın gerektirdiği bütün diğer hizmetleri de müşterilerine kapıdan kapıya anlayışı ile sağlamaktadır.

Ürünlerinizin zamanında ve hem de düşük maliyetlerle taşınmasında yaratıcı yöntemlere sahibiz. Biz aynı zamanda taşımacı bir firma olduğumuz kadar, işinizdeki kararlarınıza da yardımcı olacak bir danışman kuruluşuz.

Oraklar, gümrükleme işlemi yapılmış malların taşınmasında ve yerine tesliminde her türlü olanağı en ucuz ve en kolay şekilde yerine getirmektedir. Taşımalarınızda sigorta, şirketimiz tarafından ek bir fiyatlandırma ile yapılmaktadır. Taşınan malın niteliğine göre bütün taşıma işlemi süresi içinde yükünüz sigortalanır. Uluslararası sigorta şirketlerinin sunduğu, yükünüze en uygun şartlarda sigorta yapılır ve bununla ilgili dökümantasyon müşteri adına yerine getirilir.