1995 yılından bu yana Mersin'de  faaliyetlerine devam etmektedir.

Son Model araçlarımızla, deneyimli Personel kadromuzla Türkiye ve çeşitli Dünya ülkelerinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. 52 adet özmal Termoking araç filosu ile hizmet vermekteyiz. Araç filomuz sürekli olarak yenilenmektedir. Yurtiçi ve Yurtdışına Gidecek Olan Ürünlerinizin Teslim Noktalarına Ulaştırılmasında ORAKLAR sizlere güvenilir bir ortaklık sunuyor…

 

Vizyonumuz

ORAKLAR'ın vizyonu; eksiksiz, en doğru ve en kaliteli hizmeti sağlamak ve böylelikle müşterilerimize bir çözüm ortağı olarak da yardımcı olmaktır. Bizler için bizimle çalışan her müşteri özel müşteridir. Bu anlayışımızın sonucu olarak hizmet önceliğini hizmet talep sırasına göre belirlemekteyiz. Müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak ve korumak amacıyla profesyonel kadromuz ile hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerine uygun yöntemlerde birebir ve sürekli iletişim, kişisel taleplere uygun çözümler, işle bitmeyen kalıcı Güven ve Dostluk hizmet anlayışımızın bir parçasıdır. Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, yapılanmıştır. Bu yolda zamanında ve güvenilir hizmet, müşteri ve personel odaklı çalışma. Sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, ilerici vizyon, modern çalışma alanları ile verimli ve dinamik personel, uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı temel ilkeleri olmuştur.

İlkelerimiz

Hizmet çeşitliliği ve kalitesini yükseltip; kalite, fiyat, ve güvenilirlikle, müşteri tatmini sağlamak temel amacımızdır. Kalitenin sürekli iyileşmesi için tüm çalışanların katılımı, eğitimi ve memnuniyetinin sağlanması esastır Bizler müşterilerimize sağlamış olduğumuz yüksek kaliteli hizmetlerle, nakliye sektörünün hizmet standartlarını yükseltme öncülüğünü elimizde tutmanın gurur ve mutluluğu ile müşterilerimize hizmete devam etmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.